Duyurular

*** OKUL KULLANICILARIN DİKKATİNE ... 

Sağlık sevk taleplerini artık okul kullanıcıları da Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapabilecektir. DUYURULUR....

  ***Okul Sporları Grup, Yarı Final, Final müsabakalarına çeşitli nedenlerle katılmayacak olan okul takımlarının ve ferdi sporcu öğrencilerin müsabaka tarihi öncesinde okullarından resmi yazı ile müsabakaya katılmayacaklarını bildirmeleri gerekmektedir. DUYURULUR....(eskisehir.okulsporlari@gsb.gov.tr  mail adresimiz)

 

ÜST YAZI ÖRNEĞİ.docx

OKUL SPORLARI MODÜLÜ KULLANIM KILAVUZU v1.pdf

SBS OKUL SPORLARI MODÜLÜ KULLANIM KILAVUZU.pdf

Avans-HarcırahTalep(1).docx
KAFİLE BORDROSU.xlsx

-Okul Sporları Yönetmeliği 02.11.2019 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girmiş olup, mevzuat ve yönetmelikler bölümünden takip edilebilir. İlgililere duyurulur.... 

 OKUL DEĞİŞTİRME VE NAKİLLER 
        Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliğinin Okul Değiştirme ve Nakil başlıklı 17. maddesindeki hüküm gereğince (1)  "Birinci dönemde yapılan nakillerde İl Tertip Komitesi Kararı ile öğrenci sporcular Milli Eğitim Bakanlığı tarafından nakil onayının yapıldığı tarihten itibaren 30 gün geçtikten sonra Okullararası yarışmalara katılır" (2) Mücbir sebepler nedeniyle ikinci dönemde yapılan nakillerde İl Tertip Komitesinin kararı ile öğrenci sporcular okula kayıt tarihinden otuz gün geçtikten sonra okullararası yarışmalara katılabilirler" denmektedir.
        Bu nedenle bu durumda olan sporcu öğrenciler için okula kayıt-nakil tarihi yazan öğrenciye ait okul müdürü imzalı e-okuldan alınan öğrenci belgesi ve okuldan üst yazı ile başvurularak konu ile ilgili Tertip Komitesi Kararı alınmasının sağlanması gerekmektedir.
 
 

 SEYAHAT YÖNERGESİ

SPOR KAFİLELERİ SEYAHAT YÖNERGESİ.pdf

  İl dışına çıkacak takim ve ferdi sporcusu olan okullarımız sporcu öğrenciler için aşağıda yayınlanan Spor Genel Müdürlüğü spor kafileleri seyahat yönergesinde de yayınlanmış olan  veli izin belgelerini hazırlamak ve sporcu öğrencilerin velilerine imzalatmaları ve okul idarelerine onaylatmaları gerekmektedir. Aksi taktirde doğabilecek yasal sorumluluk kafile idarecilerine aittir.
KAFİLEYLE BERABER SEYEHAT EDECEK 18 YAŞINDAN BÜYÜKLER.docx
KAFİLEYLE BERABER SEYEHAT EDECEK 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER.docx

   İl Dışında müsabakalara katılacak olan Antrenör ve çalıştırıcıların düzenleyip il Müdürlüğüne getirecekleri belgeler;

1-4 Nüsha şeklinde düzenlenecek olan kafile onayı (imzalar çalıştırıcı ve antrenör tarafından takip edilecek önce okul müdürü imzalayacak sonra Milli Eğitim Şube Müdürü sonra Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne getirilecek.)
(Spor Bilgi Sistemi üzerinden hazırlanacak kafile onayı )

 

2--Veli izin belgeleri
3--Araç belgeleri (Araç ruhsat fotokopisi, zorunlu trafik sigortası, koltuk ferdi sigortası, şoför ehliyet fotokopisi)
4-Okul Müdürü onaylı Esame listesi (1 nüsha)

*****Avans-HarcırahTalep (1).docx ( MÜSABAKA DÖNÜŞÜ EN GEÇ BİR HAFTA İÇİNDE İL MÜDÜRLÜĞÜNE TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. )

**** KAFİLE BORDROSU.xlsx (İDARECİ ANTRENÖR VE SPORCULARA İMZA ATTIRILIP TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.)

 


ESKİŞEHİR OTEL LİSTESİ(1).xlsx

ESKI·S¸EHI·R OTEL VE ACENTA FI·HRI·ST-2 (1).xlsx