Duyurular
 
2018-2019 Eğitim-Öğretim dönemi içerisinde yapılacak olan okul sporları Voleybol Gençler B ve Küçükler, Basketbol Genç B  ve Küçükler, Hentbol, Futbol, Futsal Küçükler müsabaka fikstürleri 08 Ocak 2019 tarihinde saat 10:00 da GHSİM Toplantı Salonunda çekilecektir. KATILIM ZORUNLUDUR. 
SAĞLIK RAPORLARI HAKKINDA (ÖNEMLİ)
Okul Spor Faaliyetlerine katılacak sporcu öğrencilerin sağlık raporlarının düzenlenmesi hususunda yaşanan problemler sebebiyle Sağlık İl Müdürlüğü ile görüşülmüş olup sağlık raporu almak isteyenler veya alamayanlar bundan sonra aşağıdaki ek-7 formunun eksiksiz olarak doldurulup veli beyanı ve okul müdürü onaylı olarak Aile hekimine iletmeleri gerekmektedir.
EK 7 DURUM BİLDİRİR TEK HEKİM RAPORU İÇİN.pdf

OKUL SPOR BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ KULLANIM KILAVUZU.docx
 2018-2019 OKUL SPORLARI USULLERİ.docx
Avans Talep.docx
KAFİLE BORDROSU.xlsx
       2018-2019 Eğitim-Öğretim dönemi içerisinde yapılacak olan okul sporları müsabakalarında aksaklık yaşanmaması için Okul Sporları Bilgi Yönetim Sisteminin anlatılması, gerekli değerlendirmeler ve müsabaka fikstürlerinin çekilmesi için okulların Beden Eğitimi Zümre Başkanları ve Taşra İlçe Zümre Başkanlarının katılımı ile 31 Ekim 2018 tarihinde saat: 10:00’ da Yeni Stadyum Protokol Girişi Basın Toplantı salonunda düzenlenecektir.KATILIM ZORUNLUDUR.

OKULLARIMIZ SİSTEM ÜZERİNDEN KATILIM BAŞVURU İŞLEMLERİNİ YAPTIKTAN SONRA ÇIKTISINI AŞAĞIDAKİ ÜST YAZIYLA BİRLİKTE 19 EKİM 2018 TARİHİNE KADAR İL MÜDÜRLÜĞÜNE GETİRMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

2018-2019 ÜST YAZI.docx

 TERFİLER
        Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliğinin Terfiler başlıklı 9 uncu maddesindeki hüküm gereğince sporcu öğrencilerin müsabakalarda yarışabilmeleri için aşağıdaki belgeyi hazırlayıp müsabakalarda 1 hafta önce İl Müdürlüğü Okul Sporlarına getirmeleri gerekmektedir.
 Müsabakalara ANTRENÖR olarak katılacak olanların DİKKATİNE 
Antrenörlerin müsabakalardan 1 hafta önce  2018-2019 onaylı Antrenör belgesini
                                                                  Okuldan üst yazı
                                                             Adli sicil kaydını İl Müdürlüğü/Okul Sporlarına getirmeleri gerekmektedir.Getirmeyen antrenörler saha içerisine alınmayacaktır.
 SEYAHAT YÖNERGESİ
spor kafileleri seyahat yönergesi.pdf
  İl dışına çıkacak takim ve ferdi sporcusu olan okullarımız sporcu öğrenciler için aşağıda yayınlanan Spor Genel Müdürlüğü spor kafileleri seyahat yönergesinde de yayınlanmış olan  veli izin belgelerini hazırlamak ve sporcu öğrencilerin velilerine imzalatmaları ve okul idarelerine onaylatmaları gerekmektedir. Aksi taktirde doğabilecek yasal sorumluluk kafile idarecilerine aittir.
KAFİLEYLE BERABER SEYEHAT EDECEK 18 YAŞINDAN BÜYÜKLER.docx
KAFİLEYLE BERABER SEYEHAT EDECEK 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER.docx

   İl Dışında müsabakalara katılacak olan Antrenör ve çalıştırıcıların düzenleyip il Müdürlüğüne getirecekleri belgeler;

1-4 Nüsha şeklinde düzenlenecek olan kafile onayı (imzalar çalıştırıcı ve antrenör tarafından takip edilecek)
KAFİLE ONAY ÖRNEĞİ.docx
2-Veli izin belgeleri
3-Araç belgeleri (Araç ruhsat fotokopisi, zorunlu trafik sigortası, koltuk ferdi sigortası, şoför ehliyet fotokopisi)
4-Okul Müdürü onaylı Esame listesi (1 nüsha)
 ESKİŞEHİR OTEL LİSTESİ.xls