Duyurular

İLETİŞİM

TELEFON

0 222 230 22 66 -238 HALİL İPEKÇİ (OKUL SPORLARI ŞB.MD.)

0 222 230 22 66 - 153 - 154 

OKUL SPORLARI BİRİMİ 


MAİL

 eskisehir.okulsporlari@gsb.gov.tr

 

OKUL SPOR MODÜLÜ KULLANICILARININ YAPMASI GEREKEN İŞLEMLER.pdf

OKUL SPORLARI MODÜLÜ KULLANIM KILAVUZU v1.pdf

Spor Bilgi Sistemi OKUL SPORLARI MODÜLÜ KULLANIM KILAVUZU.pdf

 

2.KÜME YARIŞMALARINA DAİR KILAVUZ 2.Küme Kilavuz (05.03.2024).pdf

 

KARMA TAKIM HAKKINDA : KARMA TAKIM BILGILENDIRME.pdf (31.10.2022)

2.DÖNEM NAKİL İŞLEMLERİ HAKKINDA:

Nakil İşlemlerine Dair Bilgilendirme.pdf (01.03.2023) 

*İLİMİZDE YAPILAN GRUP-YARI FİNAL-FİNAL MÜSABAKALARI İLE İLGİLİ BİLGİLER KATILIM-AYRILIŞ ALT SEKMESİNDE YAYINLANMAKTADIR.

* İTİRAZ BEDELİ İL MÜDÜRLÜĞÜ HESAP NO : 

TR95 0001 0008 8788 1973 1750 19

(1)Spor dalının özelliğine göre yarışma esnasında yapılacak itirazların dışında kalan itirazlar; kafile idarecisi veya çalıştırıcı tarafından ilgili spor dalı oyun kuralları veya mevzuat hükümlerine göre yarışmanın yapıldığı gün içerisinde tertip komitesine yazılı olarak yapılır.

(2) Tertip komitesine yapılacak itiraz için yarışmanın yapıldığı il müdürlüğü hesabına ilgili spor dalı uygulama esasları ile belirlenen ücret yatırılır. İtirazın kabulü halinde bu ücret iade edilir, reddedilmesi halinde ise il müdürlüğü tarafından gelir olarak kaydedilir. 

*** OKUL KULLANICILARIN DİKKATİNE ... 

Sağlık sevk taleplerini okul kullanıcıları Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapabilecektir. DUYURULUR....

***Okul Sporları Grup, Yarı Final, Final müsabakalarına çeşitli nedenlerle katılmayacak olan okul takımlarının ve ferdi sporcu öğrencilerin müsabaka tarihi öncesinde okullarından resmi yazı ile müsabakaya katılmayacaklarını bildirmeleri gerekmektedir. DUYURULUR....

 DUYURU:

****İl Müdürlüğümüzce düzenlenen Okul Spor Faaliyetleri 06.10.2023 tarih ve 5780898 sayılı onay ile yapılmaktadır. Okul Spor Faaliyetlerinde katılan öğrencilerin Sosyal Etkinlik Formlarında belirtilen sayı kullanılacaktır.

 

***EK 1 ÖRNEK ÜST YAZI ( DYS de yazılacak ) (4).docx (20.09.2023)

***OKUL SPORLARI MİNİKLER BASKETBOL (KIZ) MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE GÜNCELLENMİŞTİR, DUYURULUR. (15.05.2024) 

***OKUL SPORLARI GENÇ B (KIZ-ERKEK) BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI MAÇ SONUÇLARI KISMINDA GÜNCELLENMİŞTİR, DUYURULUR. (15.05.2024) 

***OKUL SPORLARI 2.KÜME GENÇLER FUTSAL MÜSABAKA FPROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR. DUYURULUR(14.05.2024)

***OKUL SPORLARI 2.KÜME GENÇLER VOLEYBOL MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR. DUYURULUR.(14.05.2024) 

***OKUL SPORLARI MİNİKLER BASKETBOL (KIZ-ERKEK) MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR, DUYURULUR. (14.05.2024) 

***OKUL SPORLARI MİNİKLER MASA TENİSİ (KIZ-ERKEK) MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR, DUYURULUR. (13.05.2024)  

***OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER FUTSAL (ERKEK) MÜSABAKA PROGRAMI MAÇ SONUÇLARI KISMINDA GÜNCELLENMİŞTİR, DUYURULUR. (10.05.2024) 

***OKUL SPORLARI GENÇLER VOLEYBOL 2. KÜME VE GENÇLER FUTSAL 2. KÜME MÜSABAKALARINA KATILACAK OKULLAR İÇİN FİKSTÜR ÇEKİMİ 14.05.2024 SALI GÜNÜ SAAT 14.30'DA YENİKENT ŞEHİT ANIL GÜL SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR, DUYURULUR. (08.05.2024) 

***OKUL SPORLARI GENÇ B (KIZ/ERKEK) BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİSKTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE GÜNCELLENMİŞTİR. DUYURULUR...(07.05.2024)

***OKUL SPORLARI MİNİKLER A-B YÜZME (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR. DUYURULUR.(07.05.2024)

***OKUL SPORLARI MİNİKLER BASKETBOL (KIZ-ERKEK) İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINA KATILACAK OKULLAR İÇİN FİKSTÜR ÇEKİMİ 14.05.2024 SALI GÜNÜ SAAT 14'DE YENİKENT ŞEHİT ANIL GÜL SPOR SALONUNDA YAPILACAKTIR, DUYURULUR. (06.05.2024) 

***OKUL SPORLARI MİNİKLER (KIZ-ERKEK) KARATE İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR, DUYURULUR. (03.05.2024) 

***OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER-MİNİKLER (KIZ-ERKEK) TAEKWONDO İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR. DUYURULUR.(30.04.2024)

*** OKUL SPORLARI GENÇLER B VOLEYBOL (KIZ) ÇEYREK FİNAL MAÇ SAATLERİ MAÇ SONUÇLARI KISMINDA GÜNCELLENMİŞTİR, DUYURULUR. (26.04.2024) 

***OKUL SPORLARI MİNİKLER A- B (KIZ-GENEL) SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR. DUYURULUR.(22.04.2024)

***OKUL SPORLARI GENÇLER B (KIZ-ERKEK)BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR. DUYURULUR.(19.04.2024)

***OKUL SPORLARI KÜÇÜK (KIZ-ERKEK) FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE GÜNCELLENMİŞTİR. DUYURULUR..(15.04.2024)

***OKUL SPORLARI GENÇLER B (KIZ) VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE GÜNCELLENMİŞTİR, DUYURULUR. (05.04.2024) 

***OKUL SPORLARI KÜÇÜK KIZ FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE GÜNCELLENMİŞTİR, DUYURULUR. (04.04.2024) 

***OKUL SPORLARI GENÇLER B (KIZ-ERKEK) VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE SALON PROGRAMINDAKİ DEĞİŞİKLİK NEDENİYLE GÜNCELLENMİŞTİR, DUYURULUR. (01.04.2024) 

***OKUL SPORLARI GENÇLER B (KIZ-ERKEK) VOLEYBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE GÜNCELLENMİŞTİR, DUYURULUR. (01.04.2024)

***OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER (KIZ-ERKEK) BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR, DUYURULUR. (28.03.2024) 

***OKUL SPORLARI MİNİKLER A-B (KIZ-ERKEK) ARTİSTİK CİMNASTİK-AEROBİK CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR, DUYURULUR. (28.03.2024) 

***OKUL SPORLARI MİNİKLER-KÜÇÜKLER-YILDIZLAR-GENÇLER (KIZ-ERKEK) WUSHU İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR, DUYURULUR. (21.03.2024)  

***OKUL SPORLARI GENÇLER A-B (KIZ-ERKEK) BOKS İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR, DUYURULUR. (21.03.2024) 

***OKUL SPORLARI GENÇLER (KIZ-ERKEK)-YILDIZLAR (KIZ-ERKEK) BİLARDO İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR, DUYURULUR. (13.03.2024) 

***OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) BİLEK GÜREŞİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARININ TARTI SAATİ GÜNCELLENMİŞTİR, DUYURULUR. (13.03.2024) 

***OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER (KIZ-ERKEK) BİLEK GÜREŞİ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE YAYINLANMIŞTIR, DUYURULUR. (12.03.2024) 

***OKUL SPORLARI YILDIZLAR (ERKEK) FUTSAL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA SAATLERİ FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE GÜNCELLENMİŞTİR, DUYURULUR. (12.03.2024) 

***OKUL SPORLARI GENÇLER B (KIZ-ERKEK) 3*3 BASKETBOL İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKA PROGRAMI FİKSTÜRLER VE YARIŞMA PROGRAMLARI ALT MENÜSÜNDE GÜNCELLENMİŞTİR, DUYURULUR. (11.03.2024) 

*** OKUL SPORLARI 2.KÜME BAŞVURULARI 29 MART 2024 TARİHİNDE MESAİ BİTİMİNE KADAR SPOR BİLGİ SİSTEMİNDEN BRANŞ TAAHHÜT 2.KÜME (SADECE MAHALLİ) SİSTEMDEN BAŞVURARAK ÜST YAZI İLE İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZE BİLDİRİLECEKTİR.İL MİLLİ EĞİTİME GÖNDERDİĞİMİZ YAZI EKTEDİR, DUYURULUR. ( 08.03.2024)  

 2.Küme üst yazı.pdf2.       Küme Kilavuz_638080175716828434..pdf

**2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı Okul Sporları branş taahhütü.pdf (Milli Eğitim Müdürlüğüne gönderilen yazımız)

**2023-2024 EĞİTİM -ÖĞRETİM YILI YARISMA ESAS VE USULLERI.docx

**2023-2024 MAHALLI SONUÇ BILDIRIM TARIHLERI TARIH BAZINDA_638301983135306430.pdf

**2023-2024 SPOR DALI, YAS, KATEGORI VE ISF BILGILERI TABLOSU_638301980824016749.pdf

**SAGLIK BEYAN TABLOSU_638301991856725028.pdf