ŞAMPİYON YUVAYA DÖNDÜ

SAMSUN’DA DÜZENLENEN 2017 İŞİTME ENGELLİLER OLİMPİYATLARI’NDA KARATE DALINDA OLİMPİYAT ŞAMPİYONU OLAN MİLLİ SPORCUMUZ KARATECİ GAMZE KERESTECİ,TÖRENLE KARŞILANDI

27 TEMMUZ 2017 / YUSUF OLGUN

Samsun’da Düzenlenen 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları’nda  Karate Dalında Olimpiyat Şampiyonu Olan Milli Sporcumuz Karateci Gamze Keresteci’yi, Terminalde İl Müdürümüz Hüseyin Aksoy ve Sporcular Çiçeklerle  Karşılandı.

 

 

İl Müdürümüz Hüseyin Aksoy, Basın Mensuplarına Yaptığı Açıklamada, Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Sporcularından Gamze Keresteci’yi Karşılamaktan  Memnuniyet Duyduğumuzu Belirtmek İsteriz. Ayrıca  Milli Sporcu ve Antrenörümüz Sami Togay’ı Tebrik Ediyorum. Eskişehir İçin Önemli Bir Başarı. Bundan Sonra da Başarıların Devamını Diliyorum. İnşallah Genç Sporcularımız Da Gelecekte Madalya Kazanacaktır.

          Şampiyonumuz Gamze Keresteci de Şampiyonada Altın Madalya Kazanmanın Mutluluğunu Yaşadığını Dile Getirerek, Karateyi Herkese Önerdiğini Kaydetti. Anne Gülay Keresteci İse Kızının Kendini Korumak İçin Başladığı Sporda Olimpiyat Şampiyonu Olduğunu, Bunun Gururunu Yaşadığını Söyledi. Antrenör Sami Togay da İşitme Engellilerin Başarıyla Karate Yapabileceğini Herkese Gösterdiklerine Değinerek, Ailelerin Engelli Çocuklarını Spora Yönlendirmesi Gerektiğinin Altını Çizdi.