AEROBİK CİMNASTLİG MÜSABAKALARI

12-15 Ekim Tarihlerinde Yenikent Spor Salonumuzda Gerçekleştirilen Aerobik Cimnastik Cimnastlig 3. Hafta Müsabakaları ve Federasyon Kupası Sona Erdi

15 EKİM 2017 / YUSUF OLGUN
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanlığının 2017 yılı Faaliyet Programında yer alan ve 12-15 Ekim tarihlerinde Yenikent Spor Salonumuzda gerçekleştirilen Aerobik Cimnastik Cimnastlig 3. Hafta Musabakalari ve Federasyon Kupasi bugün itibari ile sona ermiştir.

Organizasyona yaklaşık 300 sporcu katılmış olup Eskisehirli sporseverler Avrupa ve Dünya Şampiyonu sporcuları izleme fırsatı bulmuştur.

Müsabakalarin son gününde gerçekleştirilen ödül törenine katılan Eskişehir Genclik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin AKSOY, Federasyon Genel Sekreteri Recep ŞAHİN, Şube Müdürleri Mithat MUTU ve Sibel SAGDİLEK, Eskişehir Cimnastik İl Temsilcisi Ahmet USLU dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını takdim ettiler.

Eskişehir GHSİM olarak organizasyonda yer alan tüm sporcuları, antrenörleri, kulüp idarecilerini, sporcu ailelerini tebrik ve teşekkür eder bundan sonraki katılacaklar tüm sampiyonalarda basarilar dileriz.